KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI VE OKUL DENEYİMİ DÖNEM PLANI (GÜNCEL)-14.04.2020

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI VE OKUL DENEYİMİ YAPAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

 Öğretmenlik uygulaması ve okul deneyimi yapan öğrencilerimizin okullarda yapmış oldukları uygulama süreleri 06.04.2020 tarihli YÖK kararı ile yeterli bulunmuştur. Buna göre öğrencilerimiz bu dönem için okullarda uygulama eğitimlerini yapmış sayılmaktadırlar. Ancak uygulama dersinin teorik kısmı için geri kalan 7 (yedi) haftalık etkinlik raporları belirtilen açıklamalar doğrultusunda doldurularak danışman hocalarına gönderilmesi gerekmektedir.

 DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

* 7(YEDİ) HAFTALIK ETKİNLİK RAPORLARI EKTE VERİLEN ETKİNLİKLERDEN YAPILACAKTIR.

* ETKİNLİK RAPORLARI ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI VE OKUL DENEYİMİ DERSİ SEÇİLEREK ÖDEV YÜKLE ŞEKLİNDE YAPILMALIDIR.


 

  1. Uygulama Etkinlik Raporları Danışman Hocalarına gönderilecektir. Bu gönderilme işlemleri Uzaktan Öğretim Sistemi Üzerinden ÖDEV MENÜSÜ yoluyla yapılacaktır.
  2. Okullarda uygulamada iken yapılan ilk 5 (beş) haftalık raporlar danışman hocalara 30 Nisan 2020 Tarihine kadar UZEM sistemi üzerinden ÖDEV YÜKLE şeklinde gönderilecektir.
  3. Kalan 7 (Yedi) haftalık etkinlik raporları ekte verilen etkinlik konuları ve haftaları doğrultusunda yapılacaktır.
  4. Ekteki etkinlik raporlarından 1,2,3,4 nolu etkinliklerin raporları danışman hocalara 30 Nisan 2020 Tarihine kadar UZEM sistemi üzerinden ÖDEV YÜKLE şeklinde gönderilecektir.
  5. Ekteki etkinlik raporlarından 5,6,7 nolu etkinliklerin raporları danışman hocalara 15 Mayıs 2020 Tarihine kadar UZEM sistemi üzerinden ÖDEV YÜKLE şeklinde gönderilecektir.
  

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI VE OKUL DENEYİMİ DÖNEM PLANI